oferta ślubna

Ślub jest dniem wyjątkowym i szczególnym, pełnym emocji.

Moim – niezwykle przyjemnym – zadaniem jest chwytać te emocje i zamykać je w kadrach.

W ciągu dnia staram się być tuż obok ważnych momentów. Jestem blisko Was, a czasami delikatnie z boku.

Ja, jako Wasz fotograf ślubny nieustannie obserwuje, a to wszystko po to, żeby nie przegapić cennych dla Was chwil. Uwielbiam naturalność, dlatego staram się nie ustawiać Was i Waszych gości do zdjęć.

Jako kreatywny fotograf ślubny w stylu dokumentalnym, staram się uchwycić Twoją podróż w dniu ślubu oraz to, jak Ty, Twoi przyjaciele i Twoja rodzina na nią reagujecie.
W sposób naturalny, zrelaksowany i, co najważniejsze, zabawny!

Jeśli uważasz, że brzmi to dla Ciebie idealnie, z przyjemnością stwierdzam, że jesteś we właściwym miejscu. 

Aby urozmaicić ślub i weselę, warto wykonać sesję plenerową. Podczas sesji ślubnej często proponuje parze młodej sesję w plenerze. Sesja plenerowa to świetna okazja, aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Można wybrać się do parku, lasu lub nawet na plażę. Sesja plenerowa to idealna okazja, aby pokazać swoją osobowość. Jest to także świetna okazja, aby pokazać uczucia, jakie łączą parę młodą. Sesja plenerowa to idealna okazja, aby uwiecznić na zdjęciach wyjątkowe chwile w tym wyjątkowym dniu.

Jesteście zdecydowani?

Zastanawiacie się co dalej ?

Już odpowiadam!

1. Umówmy się na spotkanie

Napiszcie do mnie, umówimy się na rozmowę lub wybierzemy się do kawiarni na kawę!

Porozmawiamy o Waszym ślubie, o tym jak go sobie wymarzyliście. Poznacie mnie lepiej, opowiem Wam o swoich doświadczeniach oraz odpowiem na Wasze pytania

2. Ustalimy pakiet ślubny

Kiedy już sobie porozmawiamy i będę wiedział czego potrzebujecie, zaproponuje Wam jeden z  pakietów z mojej oferty ślubnej. Jeśli będzie taka potrzeba dopasuje go indywidualnie do Was.

3. Zarezerwujecie termin

Wybraliście pakiet i ustaliliśmy wszystkie detale, teraz możemy przejść dalej. Jeśli jesteście gotowi, podpisujemy umowę i dopełniamy resztę formalności. Po wpłacie 30% zadatku, termin jest Wasz!

4. Dzień uroczystości

Ten dzień jest szczególny i niepowtarzalny, on jest dla Was, Wy jesteście na pierwszym planie!  W tym dniu będę Wam towarzyszyć i dokumentować wszystkie piękne chwile.

5. Otrzymujecie zdjęcia

Już drugiego dnia po ślubie otrzymacie swoje pierwsze zdjęcia, będzie to zapowiedź tego co otrzymacie w całości już za 40 dni. Pełen reportaż przekażę Wam w formie galerii internetowej.

oferta-ślubna

REPORTAŻ ŚLUBNY

Od 2500zł

W dniu ślubu spotykamy się, wtedy zaczynam tworzyć Waszą historię. W zależności od wybranego pakietu jestem z Wami nawet cały dzień.

Gdy znajdziemy wolną chwilę udajemy się na kilkunastominutową sesję, wtedy możecie skupić się tylko na sobie, zapomnieć o wszystkim i cieszyć się sobą.

Ja w tym czasie zatrzymuje te chwile w swoich kadrach. Emocje, które Wam towarzyszą, są magicznie, nie do powtórzenia.

Jestem z Warszawy, ale reportaże ślubne wykonuje wszędzie gdzie jesteście Wy i Wasza miłość.

Macie do wyboru trzy pakiety ślubne.

Pakiety różnią się od siebie ilością godzin pracy oraz ilością zdjęć, które otrzymujecie.

Wszystkie zdjęcia, które otrzymujecie są poddane autorskiej obróbce.

Wydrukowane odbitki w formacie 15×23 otrzymujecie w każdym pakiecie. Jedwab, mat czy połysk, to Wy wybieracie rodzaj papieru i zdjęcia, które będą wywołane.

Na Wasze życzenie wykonuje zdjęcia rodzinne i grupowe.

sesja ślubna

SESJA PLENEROWA

Od 900zł

Zdjęcia ze ślubu nie kończą się w dniu uroczystości. Zazwyczaj decydujecie się na sesje plenerowe. Sesja plenerowa może być utrzymana w klimacie Waszego ślubu lub może być zupełnie inna. 

Jeśli macie swoje miejsca w których czujecie się komfortowo, są dla Was wyjątkowe, albo po prostu wymarzyliście sobie zdjęcia w danym miejscu – rewelacja, sesja wypadnie na pewno tam dobrze.

Jeśli nie, nie martwice się, znajdziemy coś razem, zawsze staram się zaproponować Wam coś unikalnego, pasującego do Was. 

Uwielbiam fotografować w złotych godzinach, czyli o wschodzie lub zachodzie słońca. Takie godziny też Wam polecam, nie będziecie zawiedzeni.

Sesja plenerowa zazwyczaj trwa 2-3h. Udajemy się w w wybrane lokalizacje. Miejsce i godzinę sesji wybieramy na tydzień przed. 

sesja ślubna

WYPEŁNIJ FOMRULARZ
ABY OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ CENOWĄJEŚLI PODOBA CI SIĘ MÓJ STYL

STWORZYMY WSPÓLNIE WASZĄ HISTORIE