o mnie

Krótka historia fotografa ślubnego.

Kilka słów o pracy zawodowej: Zaczynając przygodę z fotografią, wiedziałem, że chcę fotografować ludzi. Lubię uchwycić ich uśmiech, radość, często też łzy. Fotografia ślubna jest wyjątkowa pod każdym względem, szczególnie takim, że swoimi zdjęciami mogę opowiedzieć Waszą historię, która będzie pamiątką na lata.  Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym, który uwielbia pracę z Parami Młodymi w tym szczególnym dla nich dniu. Oprócz fotografii ślubnej, zajmuję się również fotografią eventową – konferencje na kilkaset osób czy zawody sportowe, nie są dla mnie niczym obcym. Kiedy kończy się okres ślubów i wszystko dookoła pokrywa biały puch, wtedy zapinam narty i zaczynam szkolenie na alpejskich stokach. 

Jaki jestem w życiu prywatnym?  Jestem osobą pozytywną i optymistycznie patrzącą na otaczający nas świat. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich historie. Lubię jeździć na nartach, patrzeć się w niebo, podziwiać zachody słońca, podróżować. Nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas.

W wakacje często wyjeżdżam z moją Anią do Chałup. Spokojne plaże Półwyspu Helskiego pozwalają mi odpocząć od zgiełku Warszawskich ulic. 

fotograf ślubny Kamil Kozielewicz